english   english czech   česky


 
Novinky Denní aktuality Program Pro návštěvníky Blog LFŠ O festivalu Partneři Kontakty

Hlavní pořadatel


Asociace českých filmových klubů


SpolupořadatelLFŠ podporujíNež vyrazíte

Pokud se chystáte na 37. Letní filmovou školu, doporučujeme vám přečíst si několik následujících rad, které vám pomůžou s akreditací, orientací a bezproblémovým pobytem v Uherském Hradišti.
  • Pokud se chystáte navštívit Letní filmovou školu poprvé, je třeba, abyste se nejprve zaregistrovali. Na váš mail dostanete přístupové údaje, které použijete pro následnou akreditaci. Neregistrujte se v případě, že jste se LFŠ zúčastnili v letech 2008, 2009 či 2010. Pokud jste zapomněli své přístupové údaje, v sekci „akreditace“ si je můžete nechat znovu zaslat na váš mail. Vstup do akreditace zde.
  • Registrace i akreditace na 37. ročník LFŠ je spuštěna od 5. dubna 2011. Nejlevněji vás vyjde akreditace zaplacená nejpozději do 15. května 2011. Rozhodující pro uznání této zlevněné akreditace je datum na složence, či příkazu k úhradě. Internetová akreditace a možnost bezhotovostních plateb končí 19. července 2011. Po tomto termínu se můžete akreditovat i vše potřebné platit až po vašem příjezdu do Uherského Hradiště.
  • Na akreditační kartu je potřebná vaše fotografie. Nejjednodušším způsobem je nahrát ji elektronicky přímo do akreditačního formuláře. Pokud tuto možnost nemáte, vyfotíme vás i na místě, připravte se však na možné zdlouhavé fronty. Fotografie nemusí být pro jednodenní akreditace.
  • Zároveň s akreditací si můžete v systému i vybrat a zaplatit v předstihu ubytování. Pokud vám naše nabídka ubytování nevyhovuje, můžete se obrátit na Městské informační centrum v Uherském Hradišti, kde vám rádi vyjdou vstříc.
  • Pro účastníky máme nachystány celkem čtyři druhy akreditací – jednodenní, třídenní, šestidenní a na celou dobu LFŠ. Pro jednodenní akreditaci se neregistrujte, nezaručuje vám ani možnost ubytování přes akreditační systém, ani slevy na doprovodné akce.
  • Studentům (akceptujeme karty ISIC, KM EURO 26 Student či potvrzení o studiu z příslušné školy), členům FK (AČFK a ASFK) a držitelům ZTP budou po předložení příslušných dokladů poskytnuty slevy (neplatí pro jednodenní akreditace). Doklady posílejte naskenované (včetně termínu platnosti) na adresu: akreditace@lfs.cz
  • Vstupenky na doprovodné akce si můžete objednat i zaplatit přes akreditační systém, v MIC Uherské Hradiště a na některé akce také v prodejní síti TICKET PORTAL. Držitelé vícedenních akreditaci mají možnost zakoupit vstupenky na doprovodné akce s výraznou slevou (pouze přes akreditační systém AČFK). Přes akreditační systém si můžete objednat také katalog.
  • Ihned po vyzvednutí akreditace vám doporučujeme navštívit místo, kde večer složíte hlavu, a informovat se např. o provozních hodinách recepce či možnosti úschovy zavazadel. V Městském informačním centru na Masarykově náměstí vám můžou doporučit zajímavá místa v okolí Uherského Hradiště, půjčit kolo apod.
  • Kapacity sálů jsou omezené, doporučujeme proto dostavit se na projekci včas, nejlépe se čtvrthodinovým předstihem. Pokud je sál již plně obsazen, služba vás na film z důvodu protipožárních opatření nevpustí. Projekce ve sportovní hale budou začínat o půl hodiny později než v ostatních sálech

zpět   |   nahoru   |   domů


Všechna práva vyhrazena / © 2011 Asociace českých filmových klubů / realizace nextWEB / admin