english   english czech   česky


 
Novinky Denní aktuality Program Pro návštěvníky Blog LFŠ O festivalu Partneři Kontakty

Hlavní pořadatel


Asociace českých filmových klubů


SpolupořadatelLFŠ podporujíNewsletter 26.7.

Milí přátelé Filmového ráje!

Úterní přednáška Ivy Hejlíčkové o Billu Wilderovi s názvem Billy, ty jenž jsi na nebesích se uskuteční v sále Reduty 2 v 11:00.

Na stejném místě začínají diskuze a přednášky k sekci Spektrum: 11. září a hrozba terorismu. Na úvod to bude diskuze Transformace americké obranné politiky po 11. září 2001, která začíná ve 14:30. Od 17:00 zde povede Lekce filmu slovenský režisér Eduard Grečner. Další Lekce filmu tohoto dne bude patřit maďarsko-německému kameramanovi Fredu Kelemenovi – začíná tamtéž v 18:30.

Za zásluhy v oblasti kinematografie, které sahají až do roku 1989, obdrží režisér Fero Fenič Výroční cenu AČFK. Stane se tak před promítáním filmu Cigán ve 20:30 v kině Hvězda, kde budou přítomni také tito hosté: režisér snímku Martin Šulík, scenárista Marek Leščák, kameraman Martin Šec a producent Igor Hudec.

Ve 23:00 v kině Hvězda seznámí Olaf Möller diváky s fenoménem pinku eiga v předpůlnoční přednášce Pinku eiga: Tajemství japonské erotiky.

Program Music Stage LFŠ se ponese v duchu balkánských dechovek: ve 20:30 vystoupí Ahmed má hlad, ve 21:45 Neočekávaný dýchánek.

Nabídka divadelního stanu DNO je také bohatá: v 15:00 se můžeme těšit na představení Pohádka: O nešťastném staviteli, ve 21:00 vystoupí Divadlo Potrvá: L´Esprit du voyage a ve 22:00 zahrají Střídmí klusáci v kulisách višní (nejpohlednější mužská kapela).

Nezapomeňte na Radio Wave DJ Session v Míru!

Těšíme se na vás!

Více informací zde.

Od pátku do neděle se akreditovalo přes 4000 účastníků LFŠ. Nedělní koncert Emir Kusturica & The No smoking Orchestra navštívilo na 3000 diváků.

zpět   |   nahoru   |   domů


Všechna práva vyhrazena / © 2011 Asociace českých filmových klubů / realizace nextWEB / admin