english   english czech   česky


 
Novinky Denní aktuality Program Pro návštěvníky Blog LFŠ O festivalu Partneři Kontakty

Hlavní pořadatel


Asociace českých filmových klubů


SpolupořadatelLFŠ podporujíNewsletter 23.7.

Emir KusturicaMilí přátelé Filmového ráje,
37. Letní filmová škola bude slavnostně zahájena v kině Hvězda v 18.30, kde bude předána Zvláštní cena LFŠ Otakaru Vávrovi (POZOR, změna oproti plánovanému programu) a Výroční cena Asociace českých filmových klubů netrpělivě očekávanému Emiru Kusturicovi. Na předání naváže projekce Kusturicova filmu Černá kočka, bílý kocour.
Tipy dne:


V Míru budeme již 3. ročníkem pokračovat ve spolupráci s FAMU, úvodní slovo k cyklu pronese v 11 hodin její současný děkan, scenárista a dramaturg Pavel Jech. Ve 14.30 se rovněž na Míru představí režisér Aramisova a jeho soutěžní snímek z Cannes Cagey Tigers.

Ve Hvězdě ve 14.30 odstartuje sekce Film a živá hudba, kterou otevře Obří Broskev doprovázející film Nechci být mužem. Této kapele bude také od 20.30 patřit Studentské náměstí, na kterém následně vystoupí Priessnitz.

Nový stan Cinepur ožije ve 21.00 prvním kolem hry Cinestop, kde si můžete prověřit své znalosti z oblasti filmů pod dohledem poroty filmových odborníků.

Ve 22.00 budou v klubu Mír očekávat vaši podporu slammeři, kteří vystoupí v rámci Slam poetry exhibice Radia Wave. Svoji účast potvrdil také programový ředitel LFŠ Jan Jílek.

Hru Hospodin aneb Kdopak by se boha bar představí ve 21.00 divadelní stan DNO/POTRVÁ.

Těšíme se na vás!

Bližší informace k programu naleznete zde.
Aktuální dění a novinky, blogy a další naleznete rovněž na www.lfs.cz.

Nezapomeňte se akreditovat: akreditace vás opravňuje k návštěvě filmových představení, na doprovodný program získáte vstupenky s 50% slevou.

Otevírací doba pokladny a akreditací v kině Hvězda je: pátek 22. až neděle 24. července od 8 do 23 hodin, pondělí 25. až sobota 30. července od 8 do 22 hodin.

Infocentrum bude každý den otevřeno od 8 do 23 hodin.

Pokud ještě nevíte, které dny budete moci do Uherského Hradiště přijet, můžete si v průběhu konání zakoupit jednodenní akreditace za 250 Kč.

zpět   |   nahoru   |   domů


Všechna práva vyhrazena / © 2011 Asociace českých filmových klubů / realizace nextWEB / admin